tel/fax +48 025 63 256 73
kom. +48 605 725 986
email: biuro@alux-siedlce.pljak dojechać?

Oferta dla firm i instytucji

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm oferujemy różnokolorowe tablice na potrzeby oznakowania budynków instytucji i firm, oznakowania ostrzegawczego i informacyjnego wewnątrz budynów oraz na elewacjach zewnętrznych, słupach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Poniższe przykłady stanowią jedynie część naszej oferty. Jeśli interesuje Państwa inna tablica, prosimy o kontakt. Z pewnością będziemy Państwu w stanie zaproponować produkt zaspokajający Państwa potrzeby.

Tablice ostrzegawcze

zakaz parkowania

Charakterystyczne czerwone tablice porządkujące, niemożliwe do przeoczenia. Dostępne w różnych kolorach. Możliwość dowolnej konfiguracji.

Tabliczki informacyjne

tablica informacyjna

Prezentowana grupa tablic została przygotowana na potrzeby gazowni, przedsiębiorstww wodociągów i kanalizacji oraz rejonów energetycznych. Pozwalają one na prezycyjne oznakowanie ważnych elementów infrastruktury wraz z dodatkowymi informacjami.

Jesteśmy w stanie przygotować również inne tablice informacyjne, które byliby Państwo w stanie wykorzystać we własnej firmie. Proszę zapytać - jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów.

Oznakowanie instytucji

nazwa instytucji

Typowe tablice służące do oznakowania budynków oraz wejść do firm i instytucji państowych.

Tablice samochodowe

tablica samochodowa

Oferujemy rożnorodne tablice służące do oznakowania pojazdów firmowych. Dla często podróżujących kierowców samochodów ciężarowych mamy w ofercie tablice z imionami na wzór tablic rejestracyjnych. Dostępne różne kolory, flagi państwowe, a także znaki spoza polskiego alfabetu.